Ingiant DHS030-25 Mama Fa'ase'e i le Bore 30mm Mo Faiga Vitio
Fa'amatalaga Pupuu:
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'ailoga o Oloa
Fa'amatalaga
DHS030-25
O fa'atulagaga autū
Numera o matagaluega 25 Vevela o le galuega "-40℃~+65℃"
Taimi fa'atulagaina E mafai ona fa'apitoa Susū o le galuega <70%
Voltage fa'atulagaina 0~240 VAC/VDC Tulaga o le puipuiga IP51
Tete'e i le puipuiga mai le vevela ≥1000MΩ @500VDC Meafaitino mo fale Apa siliva
Malosiaga o le puipuiga 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Mea fa'afeso'ota'i eletise Uamea taua
Fesuiaiga o le tete'e fa'a-dynamic <10MΩ Fa'amatalaga o uaea ta'ita'i Uaea fa'atasi FF4-2Q-0.35mm, RG316
Saosaoa o le viliina 0~300rpm Umi o le uaea ta'ita'i 500mm + 15mm
Ata Fa'ata'oto o Lenei Mea
fa'amatalaga-oloa1
Talosaga ua Fa'ato'aina
fa'amatalaga-oloa2
fa'amatalaga-oloa3
fa'amatalaga-oloa4
O lo matou lelei
Va'aiga o le Falegaosimea
fa'amatalaga-oloa5
fa'amatalaga-oloa6
fa'amatalaga-oloa7Fa'amatalaga
DHS030-25
O fa'atulagaga autū
Numera o matagaluega 25 Vevela o le galue "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
E mafai ona fa'apitoa le fua fa'atatau o le taimi nei Susū o le galuega <70%
Voltage fa'atulagaina 0~240 VAC/VDC Tulaga puipuiga IP51
Tete'e i le fa'avevela ≥1000MΩ @500VDC Meafaitino o le fale Uamea e le gaoia
Malosiaga o le puipuiga 1500 VAC@50Hz,60s,2mA Mea e fesoʻotaʻi ai i le eletise Uʻamea taua
Fesuiaiga o le tete'e malosi <10MΩ Fa'amatalaga o le uaea ta'ita'i FF4-2Q-0.35mm, uaea coaxial RG316
Saosaoa fa'ata'amilo 0~300rpm Umi o le uaea ta'ita'i 500mm + 15mm