DHS060-21-1S Mama fa'apipi'i fa'afefiloi RF Ingiant 1 auala RF + 21 auala fa'ailo eletise ma le lautele 60mm
Fa'amatalaga Pupuu:
1 auala RF + 21 auala fa'ailoilo eletise tu'ufa'atasia radar ta'avale militeri RF hybrid slip ring
O foliga vaaia o le mama fa'apipi'i RF:
-40℃~+85℃ le vevela;
Gaosiga otometi o vaega autū, faatasi ai ma le faatuatuaina maualuga ma le tumau;
Fa'atulagaga fa'apitoa, fa'agaioiga lamolemole ma le maualalo o le torque;
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'ailoga o Oloa
DHS060-21-1S
O fa'atulagaga autū
Numera o matagaluega
21
Vevela o le galuega
"-40℃~+65℃"
Taimi fa'atulagaina
e mafai ona fa'apitoa
Susū o le galuega
<70%
Voltage fa'atulagaina
0~240 VAC/VDC
Tulaga o le puipuiga
IP54
Tete'e i le puipuiga mai le vevela
≥1000MΩ @500VDC
Meafaitino mo fale
Alumini U'amea Fa'atasi
Malosiaga o le puipuiga
1500 VAC@50Hz,60s,2mA
Mea fa'afeso'ota'i eletise
Uamea taua
Fesuiaiga o le tete'e fa'a-dynamic
<10MΩ
Fa'amatalaga o uaea ta'ita'i
Uaea feliuliua'i ua fa'apipi'iina i le Teflon lanu ma ua fa'apipi'iina i le apa
Saosaoa o le viliina
0~600rpm
Umi o le uaea ta'ita'i
500mm + 20mm
Ata o le oloa:
DHS075-35
  • -40℃~+85℃ le vevela;