Ingiant DHS034-1-10A Mama Fa'ase'e o le Autū mo Ta'avale Fa'agaoioia Mamao
Fa'amatalaga Pupuu:
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'ailoga o Oloa
Ingiant DHS034-1-10A Solid Shaft Slip Ring Mo Ta'avale Fa'agaoioia Mamao,
Fa'amatalaga
DHS034-1-10A
O fa'atulagaga autū
Numera o matagaluega 1 Vevela o le galuega "-40℃~+65℃"
Taimi fa'atulagaina 10A Susū o le galuega <70%
Voltage fa'atulagaina 0~240 VAC/VDC Tulaga o le puipuiga IP51
Tete'e i le puipuiga mai le vevela ≥500MΩ @500VDC Meafaitino mo fale Apa siliva
Malosiaga o le puipuiga 500 VAC@50Hz,60s,2mA Mea fa'afeso'ota'i eletise Uamea taua
Fesuiaiga o le tete'e fa'a-dynamic <10MΩ Fa'amatalaga o uaea ta'ita'i 5A i matagaluega taʻitasi ma le AF-0.35mm^2, malolo ma le AF-0.15mm^2
Saosaoa o le viliina 0~300rpm Umi o le uaea ta'ita'i 200mm + 15mm
Ata o le Otootoga o le Oloa
fa'amatalaga-oloa1
Talosaga ua Fa'ato'aina
fa'amatalaga-oloa2
fa'amatalaga-oloa3
fa'amatalaga-oloa4
O lo matou lelei
Va'aiga o le Falegaosimea
fa'amatalaga-oloa5
fa'amatalaga-oloa6
fa'amatalaga-oloa7Fa'amatalaga
DHS034-1-10A
O fa'atulagaga autū
Numera o matagaluega 1 Vevela o le galue "-40 ℃ ~ + 65 ℃"
Voltage fa'atulagaina 0~240 VAC/VDC Tulaga puipuiga IP51
Tete'e i le fa'avevela ≥500MΩ @500VDC Meafaitino o le fale Uamea e le gaoia
Malosiaga o le puipuiga 500 VAC@50Hz,60s,2mA Mea e fesoʻotaʻi ai i le eletise Uamea taua
Fesuiaiga o le tete'e fa'a-fa'agaioiga <10MΩ Fa'amatalaga o le uaea ta'ita'i 5A i matagaluega ta'itasi ma le AF-0.35mm^2, malolo ma le AF-0.15mm^2
Saosaoa fa'ata'amilo 0~300rpm Umi o le uaea ta'ita'i 200mm + 15mm