Mama Fa'ase'e o le DHS012-18 Micro Flange
Fa'amatalaga Pupuu:
  1. O le fa'asologa o le DHS012 o se mama fa'ase'e o le 'au malosi ma se lautele i fafo e 12mm ma se flange.
Fa'amatalaga o le oloa
Fa'ailoga o Oloa
Fa'amatalaga o le Mama Fa'ase'e o le DHS012 -18 Micro Flange
O le lautele i fafo o le Ingiant DHS012 Series e 12mm, e aofia ai le 1-48 auala e fa'apipi'i ai le mama fa'asolosolo sa'o, e lagolagoina ai le fa'asalalauga fefiloi o le fa'ailo ma le mana, e mafai ona fa'apitoa le numera o matagaluega ma le voltage o lo'o iai nei e fa'atatau i fa'ata'ita'iga masani.
Fa'aoga Masani
Fa'amatalaga o le Igoa o le Oloa
DHS012-18-2A
  1. (1) Ituaiga oloa: DH—mama eletise e fa'ase'e ai
  2. (2) Auala e fa'apipi'i ai: S—mama fa'ase'e o le au malosi
  3. (3) Lapo'a i fafo o le mama fa'ase'e o le au malosi: 12-12 mm
  4. (4) Aofa'i o matagaluega: 18-18 matagaluega
DHS012-18 Mama Fa'ase'e La'ititi o le Flange Ata Fa'asolo 2D
DHS012-6-1A
Fa'amatalaga Fa'apitoa o le Mama Laiti o le Flange DHS012-18
Siata o le Vasega o Oloa
Vasega o oloa Saosaoa o le galue Olaga faigaluega
Aoao 0~200 rpm 10 miliona taamilosaga
Alamanuia 300~1000rpm 30 miliona taamilosaga
Fa'atulagaga Fa'apitoa
Tekinolosi eletise Fa'atekinolosi fa'amekanika
Fa'atulagaga Taua Fa'atulagaga Taua
Numera o mama 18 Mama po'o se Fa'apitoa Vevela o le galuega -20℃~+70℃
Taimi fa'atulagaina 2A Susū o le galuega <70%
Voltage fa'atulagaina 0~240VAC/VDC Tulaga o le puipuiga IP51
Tete'e i le puipuiga mai le vevela ≥250ΜΩ@500VDC Mea o le atigi Apa siliva
Malosiaga o le puipuiga 220VAC@50Hz,60s,2mA Mea fa'afeso'ota'i eletise Uamea taua
Tau o suiga o le tete'e fa'a-dynamic <10mΩ Fa'amatalaga o le ta'ita'i 5A i matagaluega ta'itasi ma le AF-0.35 mm²,
malolo i le AF-0.15 mm²
Saosaoa o le galue 0-100rpm Umi o le ta'ita'i 500mm+20mm
La'asaga Fa'amatalaga o le Uaea o le Mama La'ititi o le DHS012-18
La'asaga Fa'amatalaga o Uaea
Taimi fa'atulagaina Tele o le uaea
(AWG)
Tele o le aveta'avale
(mm²)
Lanu o le uaea Lapoa o le uaea
≤2A AWG26# 0.15 Mūmū, samasama, uliuli, lanumoana, lanumeamata, paʻepaʻe,
enaena, efuefu, moli, violē, malamalama, mumu, manino
Φ1
3A AWG24# 0.2 Mūmū, samasama, uliuli, lanumoana, lanumeamata, pa'epa'e, enaena, efuefu, moli, violē, malamalama, mūmū, manino, lanumoana pa'epa'e, pa'epa'e mūmū Φ1.3
5A AWG22# 0.35 Mūmū, samasama, uliuli, lanumoana, lanumeamata, pa'epa'e, enaena, efuefu, moli, violē, malamalama, mūmū, manino, lanumoana pa'epa'e, pa'epa'e mūmū Φ1.3
6A AWG20# 0.5 Mumu, samasama Φ1.4
8A AWG18# 0.75 Mūmū, samasama, uliuli, enaena, lanumeamata, pa'epa'e, lanumoana, efuefu, moli, violē Φ1.6
10A AWG16# 1.5 Mūmū, samasama, uliuli, enaena, lanumeamata, pa'epa'e Φ2.0
15A AWG14# 2.00 Mūmū, samasama, uliuli, enaena, lanumeamata, pa'epa'e Φ2.3
20A AWG14# 2.5 Mūmū, samasama, uliuli, enaena, lanumeamata, pa'epa'e Φ2.3
25A AWG12# 3.00 Mūmū, samasama, uliuli, lanumoana Φ3.2
30A AWG10# 6.00 Lanu mumu Φ4.2
>30A Faaaoga uaea AWG12# pe AWG10# e tele i le taimi e tasi
Fa'amatalaga o le umi o le uaea ta'ita'i:
1.500+20mm (Manaoga lautele: Fuafua le umi o le uaea mai le pito i tua o le pu e alu ese ai le uaea o mama i totonu ma fafo o le mama e see).
2. Umi e pei ona manaʻomia e le tagata faʻatau: L <1000mm, Standard L + 20mm
L>1000mm, Masani L+50mm
L>5000mm, L Masani+100mm